Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? 30 évesen 2...

Mit tegyek? 30 évesen 2 gyerek után az arcom aknés és állandóan gyulladt. A bőröm nagyon száraz, ezért ha bármi akne elleni szert, vagy krémet használok nagyon szárítja.

Figyelt kérdés
Ne küldjetek bőrgyógyászhoz, mert többször voltam már. Csak lájtos dolgokat írnak fel, mivel nem gennyes pattanásokról van szó, hanem olyan az arcom, mintha mindig ki lennék ömölve. Egyszer kaptam roaccutant, ez használt, de ahogy abbahagytam visszajöttek. Most már nagyon zavar az egész, szeretném, ha szép lenne a bőröm :(
2010. aug. 10. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én igaz 16/L vagyok de nekem is aknés az arcom, én voltam bőrgyógyászaton és ezt a krémet írta fel, vény nélkül kapható: acnefug-oxid mild 3% gél .... nekem eddig ez vált be... esténként kell bekenni az arcodat... mondjuk nem lett teljesen sima és szép a bőröm de nagyon örültem a hatásának ... eddig ettől jobbat nem próbáltam (: remélem neked is be fog válni ( ha kipróbálod (: ) majd írj h h állsz az üggyel! (:
2010. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem bőrgyógyász írt fel egy skinoren nevű krémet

(mondjuk nem látszanak a pattanásaim mert mélyek)

a betegtájékoztató azt írja hogy: "A Skinoren krém az akne kezelésére szolgáló gyógyszerkészítmény, amelyet a beteg bőrfelületén kell alkalmazni. A krém megakadályozza azoknak a baktériumoknak a növekedését, amelyek lényeges szerepet játszanak az akne kialakulásában. Csökkenti a bőrsejtek elszarusodását is, amely miatt a bőr pórusai eltömődnek és fekete és fehér miteszerek képződnek. A Skinoren krém a közönséges akne (pattanás, miteszer)gyulladásos és nem gyulladásos formáinak illetve ún. melasma (a bőr sötét elszínetődése) kezelésére szolgál"

én 5 napja használom, minden este lefekvés elött bekenem az arcomat és a hátam felső részét. (az arcomról reggel le szoktam mosni, a hátamról nem)

elvileg 4 hét alatt lehet látványos változást elérni, de nekem 2 nap alatt eltűnt az összes pattanásom :) az ára 3000-3500 Ft. szerintem nagyon megéri.. én még használom hozzá ezt az új garnier elhalt hámsejt-eltávolítót, ami szintén nagyon jó:) írtad hogy "csak lájtos dolgokat írnak fel" szerintem ha kéred ezt a krémet akkor felírják.. rajtam nem látszottak pattanások (mivel mélyek) és nem vizsgált meg, nem nézte simán felírta

2010. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!