Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nyírják "nők" tüsire a...

Miért nyírják "nők" tüsire a hajukat, vagy ilyen biliszerű frufrusra?

Figyelt kérdés
Nyugat-Európában élek, és lépten-nyomon botlok olyan "nők", akiknek rövidre van nyírva a fején a haj. Mi ennek a jelentése? Illetve pl. Tinderen elég gyakori ez a biliszerű haj, általában füvescigivel a szájban meg nylonkabátban. Az utóbbi gondolom az ekizős techno kelléke, az elsőnek az a célja, hogy ne kívánják meg őket férfiak, vagy valami más?

2020. nov. 6. 10:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
6%
Én a 13assal nagyjából egyet értek. Szerintem nem kell nekik férfi. Ez alól kivételek a nagyon szép arcú nők. Nekik jól áll.
2020. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi agyhalott... Akinek hosszú a haja nem lehet független? Vagy akinek tüsi a haja egyből magányos akar lenni és biztos nincs párja...
2020. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Mennyi agyhalott lol... 2-3 komment a 22-ből? Bár eszerint betalált, ha ez ekkora felháborodást kelt...

2020. nov. 12. 02:11
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért, komolyan azt vártam egy ilyen kérdésnél, hogy boldog-boldogtalan oltani kezdi a rövid hajú nőket, és mindenki téged fog megtámogatni a sajátos nézetedben?
2020. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
*komolyan azt vártad...
2020. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Aki pedig nem a hajuk hossza, illetve a megjelenésük szerint osztályozza az embereket, az máris “agyhalott”. No comment.

Ezek igazán elszomorító dolgok.

2020. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
76%

Fhuu ettől a falra mászok.. semmi közöd hozzá még csak nem is ismered és még te vagy felhaborodva hogy nem úgy néz ki ahogy az neked tetszik. Idióta..


Ez kb ugyan az mint amikor az egyik ismerősöm megkérdezte miért vesznek fel bő gatyát a lányok amikor abban nem látszik a csinos alakjuk. Mondjuk mert kényelmes b.szdmeg

2020. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a rövid hajú nők a gyengéim. Egyébként meg mindenki olyan hajat viseljen amilyet akar.
2021. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!