Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Viszket és hámlik a fejbőröm?

Viszket és hámlik a fejbőröm?

Figyelt kérdés

Viszket és hámlik a bőröm az arcomon, és a hajamnál is. Mitől lehet? Ha megvakarom nagyon piros, vörös lesz, de jelentős a bőr hámlása is.

Valami ennyire kiszárítja az egész fejemet? Esetleg valamiféle fertőzés?

Nizoral sampont már próbáltam, de nem segített egyelőre



2020. nov. 5. 21:42
 1/5 A kérdező kommentje:
20/F
2020. nov. 5. 21:43
 2/5 anonim válasza:

Lehet, hogy pikkelysömör, de csak magamból kiindulva. Gyógysampont használok rá, attól egy kicsit jobb, de mondjuk nálam kiskorom óta fennáll, és sosem tűnt el teljesen.

Mióta kezdődött ez nálad?

2020. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan, dehogy pikkelysömör. Nekem ősszel szokott ez jelentkezni. Nizoralt is próbáltam. Nem segített.
2020. nov. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ősztől tavaszig ilyen... nem valami betegség nekem csak ennyire kiszarad a hidegtol.
2020. nov. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Seborrhea. Általában arcon kezdődik, leginkább orr és szemöldök, homlok környékén, aztán átterjed a fejbőrre is. Nézzetek utána.
2020. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!