Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Főleg fodrászok és divatszakér...

Főleg fodrászok és divatszakértő lányok! Hogy tudnék ilyen hajat csinálni? (bővebben lent, linkkel együtt és nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Vékonyszálú,szögegyenes a hajam és mindig lelapul.Évek óta ilyen hajat szeretnék,csak nem tudom,hogy hogyan érhetném el,hogy tartós legyen.Dauer esetleg?Halottam,hogy többféle dauer létezik,akkor melyik fajta legyen?


[link]


Ja,és kb. mell közepére ér és váll alatt még 13 cm van,de fokozatos.A normális válaszokat nagyon köszönöm előre is.16/L


2010. aug. 9. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbben, ennél nagyobb hullámokat bazinagy hajcsavaróval és hajhabbal érheted el. Ennél valamivel kisebbet pedig hajlakkal és hajsütővassal.
2010. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg ennél egy kicsit göndörebbet,de nem sokkal.

Ha van ötletet,hogy mivel lehetne,légyszi egy képet is linkelj hozzá.:)

2010. aug. 9. 22:21
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. aug. 9. 22:21
 4/7 A kérdező kommentje:
és dauerral?valaki tud valamilyet?
2010. aug. 9. 22:22
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi,meggondoltam,mégse szeretnék daueroltatni!!!!!!!!!!!:P
2010. aug. 9. 22:25
 6/7 A kérdező kommentje:
de akkor hogy??
2010. aug. 9. 22:27
 7/7 A kérdező kommentje:
22:39!én már az összes lehetséges módot kipróbáltam és minden kijön egy óra után,szóval nem a...negyedből jöttem,ne aggódj. :P
2010. aug. 10. 00:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!