Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha feketére festetem a hajamat...

Ha feketére festetem a hajamat barnáról, akkor a festéket le lehet majd szedetni ha mégsem áll jól, vagy majd már megunom?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Èn kb 8-10 éve festem a kávébarna hajamat feketére. Néha volt szìnezve is, lilára, kékre.


Ha vársz vele, kb 1 hónapot, akkor igen, bár természetesen roncsol ez is mint minden festék.

2020. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Le szedetni nem lehet ahogyan te gondolod, egy idő után ki fog kopni, de lenövés nélkül nagyon nem fogod kiszedni a színét
2020. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha színezővel mossa be, lejön az
2020. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél először kimosható festéket, fesd be otthon, majd ha megtetszik akkor menj fodrászhoz a végleges festésre. Így ha elrontod, vagy nem tetszik, nem kell visszafestetni az eredeti hajszínedet, mert úgy is kikopik.
2020. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megvettem a kimosható festéket, és nagyon tetszik így a hajam, úgyhogy megcsináltatom majd :)
2020. nov. 3. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!