Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elérhetem valahogy a hajam...

Elérhetem valahogy a hajam régi állapotát?

Figyelt kérdés

Szóval nekem nagyon érdekes hajam van.

Fiatalabb koromban (most vagyok 16, szóval inkább olyan 8-9 évesen) sűrű, vastagszálú, szög egyenes hajam volt. Mindig viszonylag rövid volt (legalább is a mostanihoz képest), vállig érő, vagy kicsivel alá érő frizurát volt. Egészséges, irigylésre méltóan dús és sűrű volt.

Mostanra sajnos ez megváltozott. A hajam szála elvékonyodott, és már kevésbé sűrű a hajam, de a fodrászok szerint, még így is sok hajam van. Mostanába rendszeresen hullik, és már nem olyan szép egészséges mint régen. A vékony szálról meg a kevesedő mennyiségről nem is beszélve. A szög egyenes tartás megmaradt.

Most kb derékig érő a hajam, viszont sokszor kell copfba fogom, és van amikor egész nap így van.


Hogyan érhetném el hogy ahajam újra olyan legyen mint régen? Egészséges, dús, sűrű és sok hajat szeretnék visza szerezni. Hogyan csináljam? Vágassak a hosszából? Változtassak a viseleten (csak ritkán legyen copfom)? Szedjek haj erősítőt? Vagy vitamint? Esetleg valami pakolás, gyógysampon?

Kérlek segítsetek, ez nekem nagyon fontos, hiányzik a régi hajkoronám.

Ami még fontos lehet, nem festetem, nem vasalom-göndörítem, heti 1x mosok hajat, ritkán szárítók hajat (általában csak télen, hogy ne fázzak meg).


Szerintetek?



2020. okt. 30. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Le kell borotválni az egészet, és tiszta lappal növeszteni újra.
2020. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!