Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajhabtól valóban sötétedik...

A hajhabtól valóban sötétedik a haj színe?

Figyelt kérdés

Egy hónapja használok már hajhabot, és azt vettem észre, hogy sötétebb lett a hajam színe, aminek persze csak örülni tudok, mert már régóta szeretném, hogy természetes úton sötétedjen a hajam színe! A festék meg ugyebár káros. Az lenne még a kérdésem, hogy milyen anyag van a hajhabban, amitől sötétebb lesz a haj? Előre is köszi a válaszokat! Üdv!


24/N


2010. aug. 9. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nemtudom, de a hajhab is káros :)
2010. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hajhab nekem azért kell, mert nagyon száraz típusú a hajam, és csak 2 hét után kezd el csak zsírosodni, ezért gyakran hidratálnom kell a hajamat vagy hajhabbal heti egyszer, vagy pedig naponta 2-szer legalább be kell vizeznem kicsit, amitől persze ugyanolyan göndör lesz a hajam, mint a hajhabtól, mert alapból természetes göndör a hajam, csak a hajhab és a víz még jobban előhozza a göndörséget. ;)
2010. aug. 9. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
nemhiszem, hogy a hajhabtól sötétedne a hajad:o én még ilyet nem hallottam:D de ha ezt szeretted volna, örülj neki:)
2010. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi! ;)
2010. aug. 11. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!