Pattanásra fogkrém?

Figyelt kérdés
lehet nem is hülyeség :D
2010. aug. 9. 14:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
én inkább a méz-fahéj kombinációt próbáltam ki, csodálatos ;)
2010. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha érzékeny a bőröd,akkor inkább ne rakd rá.
2010. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
A fluoridtól is lehetnek pattanásaid, szóval ha érzékeny vagy rá akkor lehet hogy csak több lesz, de egyébknt segíthet.
2010. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
igen
2010. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Bőrgyógyászok egyáltalán nem ajánlják pattanásokra,nem hiába hívják fogkrémnek. Azt fogra kell használni. A fogkrém a bőr felső rétegét leszárítja, ezáltal akár több kárt is okozhatunk a fogrkémmel.
2010. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
a méz-fahéj csodálatos? hmm, hát bizti csodálatos, ha nekem olyat adna valaki, megenném inkább, minthogy magamra kenjem :). 99%-ban bóvli termékek vannak, de van egy fogkrémhez küllemre nagyon nagyon hasonlító cucc, az a neve dermofil paszta, ugyanazt csinálja amiért a fogkrémet szokták javasolni, tehát nagyon szépen leszárítja. rossmannban, dm-ben lehet kapni, 1000 forint, nagy fehér tégelyben. nagyon jó!
2010. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szal ez is leszárít, de nem úgy, mint a fogkrém
2010. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Én is a dermofilt használtam eddig....nekem semmit nem ér, de azért rákentem. nemrég olvastam , hogy a teafaolaj, vagy eukaliptuszolaj is nagyon jó, de közvetlenül bőrre nem szabad, csak vízben, vagy krémben elkeverve. Én a dermofilba szoktam tenni mielőtt a pattira teszem. éjszakára rajtahagyom, és leviszi a gyulladást
2010. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
van differin krém/gél (vénnyel kapható) az nagyon jó lett volna ha nem lettem volna rá alergiás. először próbáld ki a kezeden hagyd rajta 45 percet és ha piros foltot vagy valami kiütést látsz akkor inkább hagyd. nekem 2 hét után mult el az arcomról.
2011. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a barátnőim és én is használom. mind hármunkra máshogy hatott:

az egyiknek valamennyire elmúlt, nekem semmit sem segített, a 3.nak pedig még több lett, és még ki is száradt tőle a bőre.. nem biztos, hogy olyan jó..van inkább arc tisztító is...inkább szerintem ne kockáztass, mert tönkre mehet miatta a bőröd.

2011. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!