Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Előfordulhat, hogy a pattanásr...

Előfordulhat, hogy a pattanásra kent fogkrém nem tesz jót? Most akarom kipróbálni először. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra hogy ne vidd túlzásba mert átesel a ló túloldalára és leszedi a fejedről az összes bőrt.Akkor meg kened a hidratálóval és kezdődik minden előről.NEkem a miss sporty anti-baci alapozó vitte le rendesen most .Én is próbálkoztam fogkrémmel és rá is csesztem!
2009. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tegyél rá fogkrémet, én is úgy hallottam, hogy többet árt, mint használ. Ha mindenképpen házi praktikákkal akarod eltöntetni, akkor válaszd inkább a fokhagymát. Zúzd össze, és picit pöttyints belőle a pattira.

Amúgy ha teheted, akkor vegyél speciális pattanáseltüntető gélt. A Clean&Clear-nek is van ilyenje, meg pl a Garnier-nek is. Pár óra alatt tényleg látható a javulás.

Ilyen szereknél, meg a házi cuccoknál is arra kell figyelni, hogy tényleg csak a pattanásra tegyél, mert nagyon szárítják a bőrt.

2009. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MOndjuk nem mindegy hogy hol vannak.Ha pl az állad meg a szád körül van egyértelmű hormonális zavar amin a pattanástalanító nem nagyon segít.
2009. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

háát, igazából nekem a gyári cuccok a hatástalanok, használtam mindenfélét, a legdrágábbakat is, és kiszárították a bőröm. a bőrgyógyászom mondta, hogy olyan a bőröm, hogy felül zsíros az igaz, de mélyebben meg száraz. gyűmölcssavas hámlasztást javasolt, de még nem volt időm elmenni:s


a fogkrémmel nincs semmi baj, ha akkora gyilkos cucc lenne, sokaknak már nem lenne hám az arcán, csak ilyen rózsaszín szövetek borítanák:)

2009. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én kipróbáltam, és nekem bevált. Az elején kicsit csípett, de reggelre szépen leszárította azt a csúnya ragyát:)) a helyén maradt egy kis pirosság, de azt korrektorral simán eltudtam tüntetni. Szerintem érdemes kipróbálni, hiszen semmit nem vesztesz tajta(:
2015. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!