Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orromon elég sok mitesszer...

Az orromon elég sok mitesszer van. Próbáltam már pár dolgot de nem szedte ki semmi normálisan. Tudtok valami tapaszt vagy bármit ami tényleg kiszedi? Vagy valami módszert?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 18:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én Garnier 2in1 maskot használok, meg nivea bye bye spot krémet, így most sokkal kevesebb mitesszer van az orromon mint régen, de sajna még nem tűntek el teljesen :S


13/L

2010. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Úristen csak betadint ne! Hacsak nem akarsz pár napig barna orral járkálni. Szerintem inkább valami fertőtlenítő kendőt vagy tonikot. Egyébként a kamillás gőzölés nagyon jó.
2010. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Betadin is nagyon jó! Én az orromra mindig azt teszek nyomkodás után. Nem igaz, hogy bebarnul, csak addig barna, míg le nem mosod, mivel ilyen színű folyadék. Van egy olyan jó tulajdonsága, hogy szárítja a bőrt, és oda pont az kell. Amellett, hogy fertőtlenít.
2010. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen a válaszokat. :) amúgy már nemis tudom milyen tapaszokat használtam mertmár tényleg mindent bevetettem. :S most ilyen nose pore strip pórustisztító orrtapaszt vettem, de az semmit sem ér. de van a garnier pure active, az kiszedett belőle de még mindig sok van. :( na mind1 majd kipróbálom amiket ajánlottatok. :DD
2010. aug. 9. 12:02
 15/18 anonim ***** válasza:
86%
A tapasz gyogyszertárban is kaphato.,
2010. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
:)
2010. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok egy nagyon jó módszert :) egy kanál tejbe tegyél egykanál színtelen zselatin port tedd a mikróba tíz másodpercig majd egy ecsettel kennd fel az érintett területre és kb tíz perc míg megszárad és utánna húzd le ez olcsó és minden nao megcsinálhatod ja és vigyázz mert lehet h az elején forró lesz szóval várj egy kicsit míg kihül :)
2010. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
hhhhh
2011. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!