Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orromon elég sok mitesszer...

Az orromon elég sok mitesszer van. Próbáltam már pár dolgot de nem szedte ki semmi normálisan. Tudtok valami tapaszt vagy bármit ami tényleg kiszedi? Vagy valami módszert?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Járj rendszeresen kozmetikushoz!
2010. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
én 13 éves vagyok de nekem is nagyon csúnya az orrom..már próbáltam oxyt, meg börradírt de semmi. :(
2010. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon sok miteszer vanaz orromon :(

Sőt a homlokom is kipattogott megint :D

Nade.. :$

olvastam itt gyakorin, hogy van valami pólustisztitó tapasz, Dm-ben lehet kapni és 1000ft alatt van, és elvileg hatásos :))

2010. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Forralj fel vizet, bele soksok kamillatea filter. Ha felforrt, leveszed, és az asztalra teszed az egészet filterestül, mindenestül valami rongyra (vagy alátétre), és fölé hajolsz, de a fejed letakarod egy törölközővel. Ott maradsz kicsit a gőzben, amikor már kezd kihűlni, abbahagyhatod. Utána ülj le a tükör elé, és kezdd el nyomkodni, ne körömmel, ujjbeggyel. Utána az egészet kend be betadinnal (fülpálcikára cseppentesz és bekenegeted az egészet).
2010. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt, de nem csak az orromon. Egy youtube videóban volt hogy 100% citromlevet kell vatta vagy arclemosó szivacskorongra csepegtetni hogy átitatódjon, arra kell egy teáskanál durvaszemcsés kristálycukrot tenni és az előzőleg melegvízzel lemosostt arcot leradírozni vele heti kétszer. Tényleg eltüntette és a citromlé megöli a baktériumokat is. Kicsit kipirosodik tőle a bőr de egy órán belül elmúlik és selymes lesz tőle a bőr. Tényleg ajánlom. Ha érdekel a videó akkir írd be hogy a youtube keresőbe hogy Kandee Johnson the skin doctor lemon trick. Erre sztem ki fogja adni.
2010. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én orrom is ilyen. Egyszer találtam a Rossmann-ban egy tapaszt... ilyenből van olyan is amit homlokra lehet, arcra, orra állra.:D nekem segített, de egy ideig nem volt, most néztem és újra lehet kapni. Szerintem keress utána... azt hiszem 600 ft volt...
2010. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem segített a rossman tapasz :)
2010. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Garnier Skin Naturals, Pure-t bőrradírt használok, nekem ez használt, vagy még a Rossman-ban kapható egy tapasz(nem tudom nevét), meg az is jó.
2010. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
az a rossmanos tapasz az csak tapasz vagy abba is vannak szerek ?
2010. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
En a sima dm-es sajatmarkas zold tubusos gyumolcssavas borradirt hasznalom, az orromrol szepen eltunteti a mitesszereket
2010. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!