Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért pattog ki az arcom...

Miért pattog ki az arcom minden alkalommal meló után? (éjszakai meló diszkóban)

Figyelt kérdés

Tök szar, hogy sima arccal megyek, és reggelre tiszta ragya vagyok. Pedig még szabad téren is vagyok. És a 15fős alakulatból csak nekem. Igaz, hogy alapvetően vegyes típusú a bőröm, 2-3 óra elteltével már erősen fénylik-csillog.


Tehetek ez ellen valamit? Mossam meg hideg vízzel óránként? De a kezem tele van vegyszerrel (poharak mosogatása miatt mosogatószer).


Tudtok vmit tanácsolni?


2010. aug. 8. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nemtudom csaj vagy-e vagy pasi...

ha csaj, akkor: ne nagyon sminkelj és kerüld az alapozot.

Ha srác akkor nyugodtan mosakodj meg hideg vizzel!!!

Vigyél szappant, amit bir vagy szeret a bőröd, és előtte alaposan moss kezet!

És utána mosd meg az arcodat szappannal és hideg vizzel, majd töröld szárazra! De szintén otthoni tiszta törcsivel!

Amugy tuti hogy az izzadságtól van!!!!

18/L

2010. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

és ha poénos akarok lenni: munkaundor:D

2010. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szeretem a munkám, de elég hajtós. Jah és ha bulizni megyek éjszaka, nem pedig dolgozom, akkor egy deka patti nem jön rám, pedig a helyszín ugyanaz, ugyanannyit vagyok talpon, csak gondolom meló közben izzadsz mert hajtasz....valahogyan ezt kéne mérsékelnem talán...


nem tudom, amúgy 22F vagyok

2010. aug. 8. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Allergia a mosogatószerre. Kérdezd meg hogy tudnak-e más szert használni.
2010. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!