Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamivel lehet dúsítani a hajat?

Valamivel lehet dúsítani a hajat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a gondom hogy eszméletlenül vékony a hajam. A fejtövembe nagyon belátni mindenhol. A választék csíkom nagyon széles es nagyon zavaró. Nem tudom, ezt szerintetek lehet valahogy kezelni, vagy genetika lenne es adjam fel? 26 éves nő vagyok. Már sokszor gondolkodtam kopaszra vágatom, mert így is alig van valami.

. Nincs hormonális bajom, voltam orvosnál!

Pajzsmirigyem nem a legjobb, de gyógyszert szedve kordában van tartva. Nem vagyok cukros sem. Ezeket kizárva gondolok arra hogy esetleg genetika?

Próbáltam hajvitamint szedni, de a babahajamon kívül semmi nem változott. Most kezdtem 1000-es biotint szedni, bár a hajam nem hullik, csak átlagban. (nővérem itt volt pár napig es az ő hajával volt teli minden, a mosdóbol alig bírtam kiszedegetni a szálakat.. Szóval innen érzem úgy hogy az enyém nem hullik nagy mértékben és a fésűben se marad csak pár szál.)

Van esetleg valaki hasonló helyzetben?


2020. okt. 4. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemi dúsítást ami maradis sajnos nemigen lehet csinálni. Viszont látszati megoldáaokat lehet alkalmazni amivel úgy tünik mintha.
2020. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!