Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessen el a hámlást?

Hogyan tüntessen el a hámlást?

Figyelt kérdés
1 hónapja barnultam le, most elkezdett mindkét lábam hámlani. Elég csúnya, nem tudom ledörgölni, hiába kenem testápolóval. Hogyan lehetne gyorsítani a lehámlást?
2010. aug. 7. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

én is ugyan így vagyok :(

én testápolóval szoktam bekenni

szerintem nem lehet gyorsítani, ha lehet arra én is kíváncsi vagyok

2010. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lekezeltem bőrradírral is, de semmit sem javult :-(

Olyan ciki hosszú nadrágban járni ...

2010. aug. 7. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

szerintem csak leprás vagy :D:D

off

2010. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát kenegesd testápolóval és amikor a testápolótól megpuhult akkor vakargasd. (undi, de ez van...) úgy le fog jönni de nem egy alkalommal. pár nap múlva már nem lesz felesleges bőr ami hámlani tudna. és így szoktam. és amúgy én is még tök régen barnultam le, és nem értem miért kezdtem el most hámlani.

16/L

2010. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hú, egyszer volt itthon azt hiszem talán Anaconda márkájú napozás utáni zselés cucc, na az rettentő jó volt, ha azzal bekented magad, nem hámlott a bőröd az tuti. Azóta sem találtam olyat :( de a napozás utáni krémek/ testápolók szerintem segítenek, hogy ne hámoljon le olyan könnyen a bőr. Ez off+ tanács volt :)
2010. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bőr 1 hónap alatt termel új sejteket,normális,hogy hámlik,ezek az elhalt hámsejtek.Ne próbálkozz drasztikus hámlasztással.A bőrt nem lehet gyorsítani,tudom,hogy kellemetlen,de ne csinálj kárt.
2010. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az elhalt bőrt könnyedén egy mozdulattal kapargatás nélkül leszedi a tesa kétoldalas ragasztó azután testápoló és napfény kímélő életforma, míg új hámsejtek keletkeznek. Saját praktika ami működik. Nem kell órákon át vakarászni és beborítani a lakást bőrcafatokkal.
2018. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!