Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozza a tenyeremen a hámlást?

Mi okozza a tenyeremen a hámlást?

Figyelt kérdés
Egy ideje elkezdett egy darabban lehámlani a bőröm legfelső rétege. Nincsen semmilyen látható jele gombás fertőzésnek, vagy hasonlónak, semmi elszineződés, vagy keményedés, csak egyszerűen jön lefele a legfelső réteg. Az ujjbegyeimen kezdődött kis pontokban, aztán igy terjeszkedik, de mostmár a tenyeremen is megjelent. Az alatta lévő bőr szerencsére egészséges, nem is érzékenyebb, de azért aggódom egy kicsit, meg nem is néz ki valami jól esztétikailag sem azért. Mi okozhatja ezt? Legelőször a kevés folyadék jutott eszembe, de én úgy érzem, hogy elegendőt iszom, elfogyasztom a javasolt mennyiséget. Ötletek?
2011. aug. 8. 03:05
 1/1 anonim válasza:
Nekem is szokott így hámlani de csak néha jön elő,szerintem valami vitamin hiány lehet.Utána meg csak úgy elmúlik.Amikor hámlik mindig krémezni szoktam,olyankor nem olyan feltűnő.
2011. aug. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!