Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hidegben nem hordok sapkát,...

Ha hidegben nem hordok sapkát, tényleg korán fogok kopaszodni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Megfázhatnak a hajhagymáid amitől kihullhat a hajad. Szóval lényegében igen. 12 évesen én is ellenkeztem, hogy márpedig én nem hordok sapkát, pedig kellett volna.
2020. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
20+ éve naponta hajat mosok, az esetek 90%-ban nem szárítom meg, télen sem és sapkát se hordok...a fodrásznak ritkítania kell a hajamat
2020. okt. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Sem kiskoromban sem most 28 evesen nem hordok sapkat sosem.Rengeteg hajam van ..a fodraszom mindig megjegyzi hogy hihetetlen mennyjsegu hajam van szoval nem hiszem hogy lenne kozte osszefugges. Az teny hogy jot teszel a fejborodnek ha hordasz sapkat de szerintem a hajhullashoz nemigazan van koze.(a hajhullas inkabb genetikai eredetu vagy valamilyen betegseg okozza)
2020. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld
2020. okt. 4. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Francokat. Már gyerekként is rühelltem a sapkát, csak addig hagytam magamon, amíg szem előtt voltam. Jelentem, 32 éves vagyok, még mindig dús, derékig érő hajam van, amit még csak szárítani sem szoktam.
2020. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

apámék fiatalkori kopaszodását épp az ellenkezőjével magyarázták, hogy a katonasapkától kezdett fogyni a haj a homlokuk körül, erre varrjál gombot

ha van rajtad sapka, azért, ha nincs rajtad, azért - mint a viccben

annyi tévhit van még most is, hogy elképesztő

2020. okt. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
(lényeg a lényeg: a korán kopaszodók hajhagymáinak genetikai hajlama van a tesztoszteron-túlérzékenységre, ezen vajmi keveset fog változtatni a sapka jelenléte/hiánya...)
2020. okt. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!