Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan birkózzak meg azzal,...

Hogyan birkózzak meg azzal, hogy korán őszülök?

Figyelt kérdés

26 vagyok, és a fekete hajam már sajnos tele van őszhajszálakkal, amik eléggé zavarnak, és emiatt lehangolt is vagyok és stresszelek.


Évek óta rengeteget stresszelek, néha azon gondolkodom hogy emiatt őszülök-e, vagy csak genetika az egész.. vagy esetleg az őszülést felgyorsította az állandósult stressz..


Szóval hogy fogadjam el ezt a helyzetet? Az utcán nálam idősebbeknek nincs annyi őszhajszála, mint nekem.. borzasztó érzés..


Festeni azért nem akarnám, mert az nagyon látszana, hogy be van festve nem? Mert gondolom a fekete hajfesték az nagyon durván fekete, úgymond természetellenesen fekete, amit egyből észrevennének, hogy nem a saját hajszínem..



2020. szept. 21. 08:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Festesd. Én is a fodrászt javaslom. Vagy legalább hozzáértő válassza ki a színt, hogy természetes legyen és ne kékes-lilás fekete.
2020. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Párom már 22 éves kora óta őszül, őt mondjuk nem zavarja és engem sem. Szerintem férfiaknak jól is tud állni, de ez egyéni ízlés kérdése. Egyértelműen ha téged zavar, akkor keress egy fodrászt és festesd, ha nem akarod festetni, akkor pedif vagy vágd nagyon picire, akkor nem olyan feltűnő, vagy fogadd el. Sajnos nincsenek további opcióid.
2020. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egy férfinek sem kell idö elött öregítenie magát, de feltétlen fodrászhoz menj, hogy természetes hatású hajat kapj a végén.

Aki nem tudja, az nem fogja észrevenni, hogy festve van.

2020. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem is van pár ősz hajszálam, de engem nem zavar.


Olyan leszek, mint Goku az "ultra ösztön" formában, ezüst hajjal.


Szerintem vagány. :-)

2020. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A kérdezönek nem PÁR ösz hajszála van, emellett fiatal még és öt zavarja!
2020. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
27%

#15


Engem az sem zavarna, ha az egész ősz lenne.


Miért zavarjon? Van, aki úgy is jól néz ki. Azt mondják a nők, hogy sármos.


A kopaszodás - főleg ha erős - nagyobb probléma akkor, ha valakinek nem áll jól a kopasz fej.


Szóval elég buta a Kérdező, hogy ilyeneken aggódik. Gondolom neki sem volt még barátnője.

2020. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, egy ilyen szimpla dolog, hogy tudja így kinőni magát!

A kérdezőnek nincs sok választása!

Ha zavarja, tegyen ellene, (már minden lehetséges dolog fel lett sorolva az előző hozzászólásokban) ha nem akar, akkor pedig fogadja el. Nincs más opció!

2020. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egy ügyes fodrász meg tudja úgy csinálni, hogy ne legyen észrevehető, hogy festve van.

Én lány vagyok, szintén fiatalon kezdtem őszülni, 6 hetente járok fodrászhoz, és senki nem venné észre, hogy festve van. Anyám sem vette észre, barátnőim sem, sőt amikor elmondtam nagyon meglepődtek, mert egyáltalán nem látszik, annyira jól eltalálta a természetes hajszínt.

2020. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
DE hát most éppen divat is az ősz, őszre festett haj. Fiatal nők hordanak különböző árnyalatú, vagy teljesen fehérre vegyszerezett hajat.
2020. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Utolsó: lehet, hogy divat - igazán nem vettem észre eddig -, de a legtöbb embernek nagyon nem áll jól, kifejezetten öregíti az arcot.

Másrészt ha a kérdezöt zavarja az ösz haj, akkor nem fogja vigasztalni, hogy van, akinek ez a vágya.

Kérdezö: festesd be egy jó fodrásszal, nem lesz feltünö, természetes hatása van, és sokkal fiatalosabbnak látszol vele. (Mellesleg rengeteg férfinek van festett haja a közéletben is, meg a környezetedben is, csak az elöítéletek miatt nem meri a többség felvállalni)

2020. okt. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!