Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázzam le a hajam?

Gyantázzam le a hajam?

Figyelt kérdés

A fülem előtt nő ilyen kis macskaszőr szerű haj, amit nem tudok elcsatolni vagy a fülem mögé rakni, mert nem elég hosszú. Szerintem elég undi, másoknak nem látom hogy ilyen lenne ott a haja...

Gyantázzam le? Nem nő vissza? Mit csináljak?



[link]


[link]



2020. szept. 9. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne.

Ha gyantazod ugyanúgy visszanő csak lehet kevesebb ami szerintem még hülyébben néz ki🤷🏼‍♀️.

Nekem is van de nem igazán zavar mint ahogy a babahajak se pont a hajvonalamon🤷🏼‍♀️

De ha nagyon zavar akkor szerintem lézer vagy simán hullámcsat. Azt is lehet mindenféle színben meg méretben venni. Szerintem ez lenne a legjobb megoldás.

2020. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Waxxal vagy zselevel csináld
2020. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettes kép egész művészi . kicsit csoszolsz rajta és meg élsz belőle!
2020. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez "babahaj", nyugi nekem tele van vele a fejem, a homlokomnál is, oldalt meg végig egy jó fél centis sávban szerintem csak az nő, hátul dettó.

Kezelhetetlen kis genyók de mindenkinek van ilyenje, nem kell szégyellni. Akármit csinálsz vele visszanő sajnos, kérdezd meg a fodrászod szerintem mit lehet velük kezdeni.

2020. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek van ilyen 😃 en nem csinálok vele semmit, teljesen természetes, hogy ott van
2020. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen, de az egész fejedről.
2020. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne, ezt csak te látod gáznak. Nekem sokkal durvább, fülem alatt is van.:(
2020. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem "undi", teljesen természetes.

36/F

2020. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!