Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus pakolás hajra? Milyen...

Ricinus pakolás hajra? Milyen gyorsan hat? Hogyan kell adagolni, és mihez?

Figyelt kérdés
Mértékeket kérdezek, pl, hogy ennyi+ ennyi ennyit kell rajtahagyni, csak a hajtövekbe maszírozzam bele?töredezésre is jó?
2010. aug. 6. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
1dl ricinusolajban keverjünk el 1db tojássárgáját és citrom levét. Vigyük fel ecset segítségével. és hagyjuk rajta körülbelül egy órát, majd a szokásos módon mossuk meg. Először kicsit furcsának tűnhet, hisz a ricinusolaj miatt zsírosnak fog tűnni a haj, de alkalmanként többször le kell öblíteni. Gyönyörű, fényes és egészsége lesz tőle a hajad.
2010. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nőni nem fog tőle?
2010. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanácsot igazából csak akkor tunék adni, ha tudnám milyen hosszú a hajad. Nekem kb. váll alatt 5 cm-el van és én 2 evőkanál ricinusolajhoz szoktam adni 1 kanál olva olajat és azt hajfestő ecsettel felkenem a hajtövekre, ha pedig marad akkor a hajvégekre is. Jól belemaszírozom a fejembe és teszek szatyrot a fejemre. Melegítem hajszárítóval majd egy meleg sapkát teszek a fejemre és úgy alszok egész este, de ha nem is tudsz egész este úgy lenni minimum 3 órát hagyd a hajadon. Én reggel mosom le de előtt hajszárítóval megint melegítem és utánna még megmaszírozom a fejem. Nekem kétszeri mosásra jön ki a hajamból. Puha lesz tőle a hajad és valamennyit segít a is a töredezett részen, de ne várd tőle azt a csodát, hogyha használod utánna nem lesz töredezett a hajad, mert az marad csak kevésbé fog látszani.
2010. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: második válaszolónak: de nőni is fog tőle!
2010. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 dl ricinus+1 tojás sárgája(patikus mondta). Ennyi. Fejbőrbe bemasszírozod, meg a hajadra is kenhetsz, hajvégekre is.

Minimum 3 órát hagyd rajta(zacsi a fejre, hogy ne csurogjon mindenhová). Majd kétszer megmosod, aztán hagyod megszáradni. Gyönyörű lesz a hajad. És kevesebbszer is kell egy héten megmosni.

2010. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
köszi a normális választ:)
2010. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Egy mosás után látom, már?
2010. aug. 6. 16:12
 8/9 A kérdező kommentje:
jaa, és a hátam közepéig ér a hajam ha egyenes, ha pedig hullámos(alapból) akkor 2 cmvel fentebb..:9
2010. aug. 6. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:
1 dl ricinus ??? az nagyon sok!! én azt 3xorra használom el :) elég 30ml + 2 evőkanál olaj ---->fejre, és igen hosszú a hajam
2010. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!