Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy egyik sztár...

Miért van az hogy egyik sztár sem pattanásos? (Tinisztárokra gondoltam)

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 13:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%

Miért olyan nehéz elhinni azt hogy léteznek nem pattanásos tipusu emberek?Soha életemben nem voltam még kozmetikusnál, de Rajtam sincs,csak néha kijön 1-2 kb félévente.


Ugy beszéltek, mintha törvényszeű lenne az, hogy valaki pattanásos.Valaki ilyen tipusu.

2010. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló: Pontosan erre gondoltam.. nem a képekre mert ott alap a photóshop.

Én a videókra, sorozatokra, kézikamerás felvételekre gondolok.

Ok hogy smink de mindent az sem takarhat el...

Én még vmi olyasmire gondoltam hogy esetleg hormont szednek???

2010. aug. 5. 14:43
 13/22 A kérdező kommentje:
Am meg egy képet mutassatok pls amin látszanak Katy Perry pattanásai, mert én egyet sem találok:)
2010. aug. 5. 14:53
 14/22 anonim ***** válasza:
Amúgy én sem voltam soha pattanásos. Havonta 2-3 havonta kijött az arcomon egy és ennyi.
2010. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
2010. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

1. Való életben a smink takarja el a bőrhibáikat (Amik aztán jól szét is cseszik az arcukat)

2. Fotósorozatokon, magazinokban pedig képszerkeztő... Photoshop csodákra képes ;)


Ez a két lehetőség van. Ha megnézel egy candid képet (ahogy azt már előttem is írták) szerintme igencsak leesel a székről :D


Alul találod a galériát.

[link]

2010. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Alapozó, korrektor, nagyon sokat tesz a smink, a képeken pedig a jól bevállt photoshop.
2010. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A tévében a jó megvilágítás is nagyon sokat nyom.

Egyébként nem az összes pattanásos, ez tény, de a legtöbb az. Főleg a tinisztárok közt, elvégre tinédzserek, általában (nem mindig, mielőtt valaki belekötne) ez pattanásokkal jár.

Hatalmas baromság, hogy egyik sem pattanásos.

2010. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Oké, azé légyszíves ne mondd baromságnak mert én írtam...
2010. aug. 14. 11:01
 20/22 anonim ***** válasza:

Pont hogy pattanásosak:P. A sok smink, kozmetikus, photoshop miatt tűnik úgy, mintha tökéletes lenne az arcbőrük.

14/L

2010. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!