Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy egyik sztár...

Miért van az hogy egyik sztár sem pattanásos? (Tinisztárokra gondoltam)

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 13:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
A sok pénzükből kitelik kozmetikusra és hatásos szerekre, nem beszélve a retusálásról.
2010. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
C. Ronaldo az!!!
2010. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
oh és Katy Perry is
2010. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
96%
Mert azok laboratóriumokban kikísérletezett, génmanipulált lények, mint ahogy azt a SouthParkból tudjuk
2010. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

A magazinokban retusálva vannak a sztárok!:) Nézz meg egy két candid képet, nagyon meg fogsz lepődni!:) És nem utolsó sorban a smink is csodákra képes!:)


[link]

2010. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
ők is pattanásosak csak a kamerákon keresztül ez nem látszik :D
2010. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
magyar "sztárok" közül rami is az, multkor mutattak róla egy közelit és volt rajta pár csak a sok smink takarja, de az is csúnya mikor 2 kiló vakolatot rak egy pattira
2010. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem pattanásosak? Teli vannak pattanásokkal, könyörgöm. Nagy ritkán eléggé jó minőségű fotókkal találkozom, és teljesen elcsodálkozom, milyen ronda az arcbőrük. A legtöbbnek még bajuszkája is van, a szemöldökükre sem figyelnek oda.

Katy Perry álla például teli van pattanásokkal. A sok smink teljesen tönkreteszi a bőrüket, akármilyen jó minőségűek - a jóból is megárt a sok. Hidd el, nagyon is pattanásosak, de mégsem jelenhetnek meg a közönség előtt pöttyös fejjel, erre van a make up. A photoshop pedig csodákra képes.

2010. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

pattanásosak..

sőt.. egy kiló alapozó,retusálás,stb...

2010. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a kérdező nem kiretusált képekre gondolt hát ezt én is szeretném tudni ugyanis én még egy ragyás sztárral nem találkoztam a TVBE!!sztem azért mert nekik vannak szponzoraik akik a termékeikkel támogatják és gondolom mindent elkövetnek hogy igényesen nézzenek ki minden héten kozmetikus meg fodrász alap hogy jól nézzenek ki csak kérdés hogy ki érdemli ezt meg...
2010. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!