Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál mi hogyan...

Kozmetikusnál mi hogyan történik? Nekem kell megmondani hogyan csinálja? Mit lehet kérni vagy ez hogy van? Tapasztaltak?

Figyelt kérdés
Köszi.
2020. aug. 24. 05:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen kezelést szeretnél. Ezt nyilván bejelentkezéskor elmondtad, így amikor mész, tudni fogja a kozmetikus, hogy arckezelés lesz vagy intim gyanta.

Azt, meg hogy mit hogy csináljon, nem neked kell tudnod.

2020. aug. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még nem jelentkeztem be, telefonon el kell mondani mit szeretnék? És több mindent is lehet? És miket lehet egyáltalán kérni? Nem voltam még sosem.
2020. aug. 24. 07:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél egyáltalán?


Igen, kell előre jelezni, hogy mit szeretnél, hiszen úgy tudja tervezni a napi vendégeket. Pl csak egy szemöldök szedés mt kérsz, akkor az 20 perc kb., ha pedig mondjuk egy teljes arckezelést, szemölcsök formázás, festés plusz szempilla festés is lesz, akkor az 2-2,5 óra lesz.

2020. aug. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Gyanta teljes karra, teljes lábra(meg mit használjak előtte/utána, meg kéne mutatni hogyan csináljam magam), szemöldök szedés(valami forma kialakítás kéne, utána tudnám magam követni), arckezelés(olyan, hogy zsíros, pattanásos-mitesszeres, de arcszesz után hámlik, tanács kéne mivel kezeljem, meg egyszer rendbe tenni, utána tudnám én is már).

Köszi, hogy segítesz amúgy.

2020. aug. 24. 07:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A legcélszerübb elöször kérni egy idöpontot, ahol megbeszéled vele, hogy miket szeretnél, illetve megnézi, mi az, ami javasolt - és utána összeállítotok egy kezelési tervet.

Amit így kapásból írtál, az legalább egy teljes nap lenne, amit nem lehet kivitelezni.

2020. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy egész nap?? Jáj.
2020. aug. 24. 08:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a városodban lévő kozmetikusok weboldalát, ott minden szolgáltatást meg fogsz találni árral együtt.

Nyilván a kozmetikus azért tanult 2 évet hogy magától is tudja mit hogyan kell csinálni.

Felhívod, elmondod hogy te 3 szolgáltatást szeretnél igénybe venni még lehet-e oldani azt hogy egy nap az összeset letudjátok? Ha azt mondja nem akkor ad neked több időpontot.

2020. aug. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megijedni, egész napot nem vállal egyetlen kozmetikus sem, ezért kell vele megbeszélni, mit mikor érdemes csináltatni.
2020. aug. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oké, rendben, köszönök szépen minden választ.

Szép napot Nektek!:)

2020. aug. 24. 08:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan kozmetikusom, aki megcsinálta ezeket egymás után. Ha az arcodat is gyantáztatod, akkor persze külön napra kell tenni az arckezelést az irritáció miatt, de pl a szemöldökszedés szerintem még belefér. Szerintem csak mondd el azt amit nekünk, hogy egy arckezelés szeretnél problémás bőrre és teljes kar + láb gyantát, illetve egy szemöldökszedést. Megkérdezed, hogy ezeket megtudná-e csinálni egy napon és kész, de szerintem nincs akadálya. :D
2020. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!