Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár embertől hallottam, hogy...

Pár embertől hallottam, hogy a zuhanyzást a nemi szervekkel kezdik. Utána gondolom kezet mosnak szappannal, vagy legalább leöblítik a kezüket, mielőtt a többi testrészt mosnák, ugye?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 07:16
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Nem, minek? Tisztálkodok nem pisilek.

Amúgy nálam test, aztán arc.

2020. aug. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
A nemi szerv megmosása nem azt jelenti, hogy tiszta gedva leszel. Pont hogy ha rendszeresen mosod, akkor gyakorlatilag nem is igazán lesz rajta semmi. Plusz ott van még a természetes tisztulási mechanizmus
2020. aug. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Én felülről kezdem, de nem gondolom, hogy ha valaki alulról kezdi, akkor utána kezet kéne mosni. Először is, nem vagyok ott sem koszos, ismerem a wc-papírt, nedves törlőkendőt. Másrészt meg ha fürdök, akkor eleve mindenem vizes és szappanos, minek mosnám meg külön a kezem egyes testrészek után??
2020. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Életemben nem hallottam még ilyet.
2020. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Ennyi erővel a talpad mosása után is kezetmoshatnál, az nyáron valóban koszos tud lenni, ellentétben egy rendszeresen tisztított nemiszervvel.


Én arctól lefele szoktam elkezdeni a tisztálkodást.

2020. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem felesleges nemiszerv mosása után kezet mosni, viszont én a lábmosás után mindig megmosom, mert az jobban koszolódik, és utána mosom az arcom.
2020. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
A hónaljammal szoktam kezdeni, majd nemi szervek, utána test, arc és a legvégén a lábfejem.
2020. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

#7 "nemi szervek" xD több is van ? :D

Nem beszólásból, csak viccesen hangzik! :D


De a kérdezőt nem értem...

Tehát pár embertől hallotta, hogy a zuhanyzást a nemi szervekkel kezdik.

Akkor több ember zuhanyzik egyszerre? Vagy legalább kettő?

Akkor még jó, hogy a nemi szervvel kezdik, és így utána megállja a helyét a kézmosás is...

Azaz gondolom érti mindenki :D

Ha a nemi szervvel "kezdik a zuhanyzást" akkor az már eleve más tészta, mondhatni zuhanyzás extrákkal, utána még jó, hogy kezet mosnak :D meg persze egyéb testrészeket amik "bepiszkolódtak"...nem ?


Szóval így jogos a felvetés.

Ésszerű válaszokat kaptál, és még ugye maradt ez, ami még szóba jöhetett, már ha erre gondoltál! :D

2020. aug. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ja, elfelejtettem még hozzátenni az előző hsz.mhez (#8), hogy minden nyúlszájú, és aki melegecskének érzi magát, az szavazzon már le, csakhogy megtudja mindenki hány ilyen véglény leledzik errefelé (:

Hogy másszon bele a szátokba Caitlyn Jenner.

És tegyen boldoggá minden ilyen ratyitallér savazó szavazót egy vagon kokeró 😙❤☝🍆

2020. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#6: ez érdekes és jogos, hogy a láb koszolódik a legjobban. Arra gondoltam, hogy ha valaki a lábak után mosná meg a nemi szerveket, akkor is érdemes a lábak mosása után (nemi szervek mosása előtt) kezet mosni?
2020. aug. 31. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!