Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok olyan tusfürdőt,...

Ajánlanátok olyan tusfürdőt, aminek zuhanyzás után is sokáig lehet érezni az illatát? (nőit)

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 20:55
 1/3 anonim válasza:
94%
Szerintem mindegyiknek érződik az illata. De ha este lefekszel, akkor mindegy milyet használsz, reggelre nem fog érződni. Mondjuk, ha reggel lezuhanyzol valami jó illatúval, akkor valameddig talán érződik majd.
2020. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Yves Rocher és Body Shop tusfürdők amik nagyon tartós illatúak.
2020. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is azért használok női tusfürdőt, hogy kikészíthessem a barátnőmet, mindig elmegyek a haverokkal iszogatni, bulizni, csajozni, aztán az egyiknél lezuhanyzok, egy illatos női tusfürdővel, aztán hazamegyek, és nem mer kérdezni xD

Azt hiszi, hogy férre kefélek xD

Imádom ilyenkor a nézését, igazán vadító!

Az atlaszhegyi rózsa, meg a japán cseresznyefa igen erős és tartós ;)

Gondolom te is erre akarod :D

2020. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!