Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvilágosító spray-t...

Milyen hajvilágosító spray-t ajánlanátok, ami napszítta hatású hajat eredményez?

Figyelt kérdés
Sokáig használtam a L’Oréal Paris Casting Sunkiss Tropical világosító spray-t, de most amikor kerestem a szokásos üzletekben, illetve a neten, azzal szembesültem, hogy ezt már nem gyártják (pedig fantsztikus hatást értem el vele mindig). Világos barna a hajam, és ezzel szőkés lett a vége, illetve olyan volt, mintha egy tengeri nyaralásról értem volna haza, olyan szépen kiszőkítette. Festeni nem akarom, sosem volt még, nem is lesz. Örülnék, ha tudnátok ajánlani hasonlóan jó hatású, számotokra bevált terméket. Vagy ha ebből tudtok olyan veboldalt, ahonnan meg lehet még rendelni.

#spray #szőke #hajvilágosító #napszítta hatás
2020. aug. 11. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:
sima 1k lakkot, de a 2k jobb lene!
2020. aug. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Balea vilagositó sampon. A dmbe lehet kapni. Sampon balzsam talán valami spray is van belőle. Használd az egészet egyszerre és világos lesz a hajad. Egyik ismerősömnek elég jól be vált!!


[link]

2020. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!