Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvilágosító spray?

Hajvilágosító spray?

Figyelt kérdés

Barna hajam van, szeretnék rajta világosítani egy kicsit. Nem szőke/szőkés barna a cél, csak a jelenleginél világosabb barna.


A legtöbb spray elvileg szőkéknek van, bár gondolom a barna hajon is hatna a hidrogén peroxid, mert ha jól tudom azt tartalmaz.


Ki melyiket ajánlja? Lehetőleg rossmann dm valamelyikében beszerezhető.



2020. máj. 21. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én középbarna hajamon ezt használtam, egy flakonnyit fújtam el, több árnyalatnyit világosított rajta, most rendes lenövésem kezd lenni ott, ahol még nem használtam. Szóval elég hatásos. Hátrányai, hogy nagyon rossz a spray-je, sokat fúj egy helyre, én fésűvel oszlattam szét. Plusz baromi büdös is, de ez egy ilyen terméknél nem meglepő. Kimosni hiába írják, hogy nem kell, zsírosnak hat a haj, amíg benne van. Én úgy szoktam, hogy egy olyan nap, mikor otthon vagyok, akkor egész nap fent hagyom, de este kiszoktam mosni. Picit szárítja is a hajat, de nekem nem volt vészes, pakolás rendbe hozta.

Más alternatívát én amúgy nem is nagyon találtam, régen volt a Lorealnak ilyen spray-je meg gélje, de azok is megszűntek.

2020. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt még elfelejtettem írni, hogy ha kicsit is van vöröses árnyalat a hajadban, azt az ilyen spray hajlamos előhozni, én amellett, hogy én konkrétan vörösesszőke lettem a barnából. Én ennek örülök, de vannak, akik nem örülnek az ilyen mellékhatásnak.
2020. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor szerintem majd teszek vele egy próbát!
2020. máj. 21. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Loreal sunkiss tropical-t használtam barna hajamra. Nem lettem tőle szőke, de nagyon ! Világosabb lett:D.


Szinte ilyen arany beütése lett.

2020. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a L’Oréal sunkissed jelly rengeteget világositott a hajamon, sotetbarnabol vilagosbarna/ sotetszoke lett. Ez két éve volt kb, azóta én sajnos nem találtam egyik üzletben sem. A baleasat is próbáltam, amit #1 irt, a sparyt is és a balzsamot is, azokat nagyon nem szerettem, a szaga és zsíros hatása miatt
2020. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!