Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ugye nem csak velem történt...

Ugye nem csak velem történt meg ez?

Figyelt kérdés
Elmentem kozemtikushoz gyantázni első alkalommal, annnyira számítottam rá, hogy nem fog fájni, hogy rendesen meglepődtem. Sírtam is, annyira fájt. Utólag mondták, hogy valószínűleg nagyon érzékeny a bőröm.
2020. aug. 10. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Gyantával is, epilátorral is. Többet nem megyek :D
2020. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én fordítva voltam :) Nekem mindenki mondta, hogy nagyon fáj, és durva lesz elsőre gyantát intim tájékon próbálni.

Mégis alighogy éreztem meg.

2020. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szuper érzékeny a bőröm, minden testápolási szerből illatmenteset kell használnom mert azonnal kipattogok. De nekem a gyanta se nem fáj, se nem okoz gondot utána, lehet másfajta gyantával kellene próbálkoznod mint a kozmetikusod.
2020. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!