Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktatok otthon hajat festeni...

Szoktatok otthon hajat festeni? Én eddig nem mertem.

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Fanszőrzetemet szoktam befesteni hajfestékkel.
2020. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Pasimnak szoktam, ő passzív. És jól áll neki.
2020. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Igen, szoktam, lányomnak, régebben magamnak is.

Rossz kategóriába kerültél, majd a modik átraknak és utána több választ fogsz kapni.

Mit akarsz kérdezni?

2020. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, évek óta magamnak és a családnak én festem. És én vágom is, mert így sokkal olcsóbb, mint ha fodrászhoz mennék.
2020. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem szőkítés akkor szerintem annyira nem lehet elcseszni.
2020. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Még csak magamnak festettem, már 14 évesen is sikerült szőkére:D mondjuk szőkésbarna az alap,szóval nem volt olyan nehéz, előtte néha koktélozással világosítottam(hidrogén peroxid+víz+hamvasító samponnal) utána befestettem az egészet egy világos szőke festékkel, normál szőke lett,szép hamvas,egyenletes. Utána tőfestés havonta ugyanazzal a festékkel,ez már még egyszerűbben ment

Egy pár tanács: én úgy szoktam festeni(bár nem szokták ajánlani) hogy megmosom csak samponnal a hajam,majd törülköző szárazon rákenem a festéket,így sokkal könnyebb egyenletesen eloszlatnom mint szárazon, és teljesen be is fogja. Utána még egy samponozással lemosom,majd hajpakolás.

Illetve annyi,hogy ha bizonytalan vagy akkor használj kicsit többet mint amennyi kellene,és úgy biztosan mindenhova jut,egyenletes lesz

2020. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, vagy 10 éve magamnak festem. Nem nagy cucc igazából, gyakorolni kell és menni fog.
2020. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!