Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pixie frizura hogy mutatna...

Pixie frizura hogy mutatna egy teltebb lányon?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkozok, hogy levágatom a hajam rövidebb bob-pixie fazonra, nem ilyen nagyon fiúsra gondolok. De kicsit mèg hezitálok, mert teltebb álkatom van. 36-38as ruhákat hordok, de szèles a csípőm ès combosabb is vagyok ès fèlek, hogy a rövid haj emiatt nem állna jól. De egyèbkènt nőiesen öltözködöm ès szeretem az erős sminkeket, szerintem vagány lenne. Hosszúkás arányos arcom van, mások szèpnek babaarcúnak mondanak. Most hátközèpig èrő barna hajam van, de ilyen semmilyen ès slamposnak èrzem magam így nèha ès ki szeretnèk próbálni valami újat.


Ti mit gondoltok, nevetsègesen nèzne ki? Előre is köszi a segítséget!:)


2020. aug. 4. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
A túl rövid haj kövéríthet szerintem. De a felhosszú (válligerő) szerintem jól állna
2020. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a hosszabb frizura jobban mutat egy teltebb lányon optikailag. :) Amennyiben tudod kezelni, nem gondolom problémásnak, azonban tényleg széparcú lányokon mutatós. Ha nincs időd beszárítgatni, vagy csinosan öltözködni, elég slampos hatást tud kiváltani.
2020. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért a 36-38-as ruhamérettel erősem kétlem, hogy telt lennél.

Szép archoz a rövid haj is jól szokott mutatni, de ha tartasz a túl nagy váltástól, vágasd inkább csak vállig érőre és majd utána meglátod szeretnél-e majd még rövidebbet.

2020. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

36/38as mérettel max akkor lehetsz telt ha olyan magas vagy mint egy óvodás


A rövid haj (állig erő) a kerek arcú lányoknak/nőknek nem áll jól, mert még jobban kerekíti az arcukat.

2020. aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, elèg alacsony vagyok, 160 cm.:) De azt hiszem be merem vállalni a rövid hajat, elsőre talán egy bobot.Köszi a segítséget mindenkinek!
2020. aug. 5. 09:57
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Azért a 160 nem olyan vészesen alacsony. Biztos nem vagy túlsúlyos csak testképzavaros.

Visszatérve a hajadra, azért a rövid hajnál is számít mennyire rövid... Nekem pl a bob/kleopátra haj rémesen állt, úgy néztem ki mint egy lufifej. Pixie hajam van most, szóval kb a fülemig ér a hajam és sokkal jobban áll mint az eddigiek

2020. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 36-38 nem kövér.

A széles csípő combocskákkal meg csak simán nőies :)

2020. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, szerintem nagyon helyes lennél egy rövid pixie frizurával. Mondjuk én alapból inkább rövid haj párti vagyok 🙂
2020. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!