Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátnőm arcesszal tisztítja...

A barátnőm arcesszal tisztítja az arcát minden este szerintetek ez jót fog tenni a bőrével?

Figyelt kérdés

Eléggé aggódom miatta. Szerinte ez az arcszeszeszes dolog jó mert sok koszt levisz a bőréről.

De én még ilyet nem láttam, hogy valaki ezt csinálja.

Remélem nem teszi tönkre ezzel a bőrét


2020. júl. 26. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kozmetikai arclemosót használjon mert az arcszeszt a férfiak borostás bőrére találták ki, nem női arctisztításra
2020. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább próbálja ki a micellás vizet. Nem szárít, a szemet sem bántja. Elég durva ez az arcszesz dolog, bluáh. Én bőröm nem bírná
2020. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az arcszesz nem erre van. A bőrének megfelelő arclemosóval kéne tisztítani az arcát
2020. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem, ez nem fog jót tenni a bőrének és a direkt erre kitalált arclemosók is hatékonyak, szóval ez nem indok.
2020. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem lesz tőle baja.

Ha nem lesz utána túl száraz a bőre tőle, akkor csinálja nyugodtan.

2020. júl. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csináltam még gimiben egy két éven keresztül. Gondolom ő is tonik helyett használja(én bármelyiket próbáltam, mindegyiktől borzasztó lett az arcom). Arclemosó után is szokott kosz maradni az arcon és tényleg jól leszedte, illetve szépen szárított. Utána persze kell krém, pont emiatt. Gimi után a fejbőröm és az arcom is zsírosból átment szárazra, úgyhogy már nem használom napi szinten. Ha pattanást nyomkodok utána azokon a helyeken szoktam.
2020. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!