Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték ami 1-2 festés után...

Hajfesték ami 1-2 festés után igazi platina szőke színt ad? Valaki ajánljon valamit.

Figyelt kérdés

Sötétebb barna a hajam. Régebben már voltam szőke de soha nem sikerült igazi szép platina szőkét csinálni mindig sárgás lett :(( Most az őszes hajszínen is gondolkozom. Sok a vörös pigment a hajamba sajna. Nem tudom melyik színt lehetne elérni? Az őszes hajszínt, vagy a platina szőkét? Vagy egyiket sem? :(

Itt egy link az őszes hajszínről.

[link]


Várom a válaszaitokat csajszik :))


2010. aug. 3. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a színt csak akkor tudod elérni, ha először leszívatod a hajad ezután befested a hajad mondjuk egy ilyen festékkel: [link]
2010. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A leszivatásról sokan le akarnak beszélni. Mondják hogy inkább fokozatosan szőküljek. Hát ja jó kis csibe sárga lennék akkor egy darabig. Nem tudom...
2010. aug. 3. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:

tudom,későn irok,de en is szeretnek iylen világos hajat. sajnos nekemis sok a sarga pigment,mindig csibesarga a hajam :/

de azert nem majd megvaltozik vmi :D csak az a gond,h a anuym nem engedi,h surun fessem a hajam -.-

2011. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!