Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az anyajegyeimmel?

Mit csináljak az anyajegyeimmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Remélem, hogy tud majd valaki segíteni. Nagyon sok anyajegy van az arcomon. Az én arcomon található anyajegyek teljesen egészségesek, és viszonylag még kicsik, de mivel elég sok van belőlük így is zavaróak tudnak lenni. A hétköznapokra is szoktam tenni az arcomra naptejet, de ha napozásról van szó erre külön odafigyelek, szóval valószínűleg az egész genetikán alapszik hiszen az édesanyám is eléggé anyajegyes. Ha valaki tudna ajánlani valamilyen bőrgyógyászt, aki akár kiskorút is el tudna vállalni akkor az nagyon jó lenne, de valószínűleg mivel kiskorú vagyok még nem lehet ilyen műtéti beavatkozás. Akkor megpróbálom elfogadni, ami egyre nehezebb mivel a serdülőkorral más bőrhibák is megjelennek. Ha bárki tud segíteni, vagy tanácsot adni akkor annak nagyon szívesen várom a válaszát. Olyanok is írhatnak, akik velem egy cipőben járnak, vagy akiknek már sikerült ezt megoldaniuk.


Köszönöm, hogy elolvastad.



2020. júl. 21. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nekem egy van csak, pont a bal szemöldököm felett és nem pici... Elég zavaró nekem, hisz szemöldököt sem tudok szedni normálisan tőle, de nincs mit csináljak vele, el kell fogadjam. Azért neked is kitartást❣️
2020. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm💕
2020. júl. 23. 05:16
 3/3 anonim ***** válasza:
azok a te szépségfoltjaid <3
2020. júl. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!