Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud felhozni ellenérvet...

Valaki tud felhozni ellenérvet? (ricinusolaj)

Figyelt kérdés
A kérdésem az, hogy volt-e valakinek valami gondja a ricinusolaj használatától. Leginkább a hajhullástól félek, hogy nem vált-e ki ilyet? Olvastam olyat, hogy eltömíti a hajhagymákat... Köszönöm a válaszokat, és bocsi mégegyszer, de nem igazán találtam ellenérveket, pedig elolvastam jó pár ezzel kapcsolatos kérdést.
2010. aug. 2. 22:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
pedig teljesen biztos vagyok abban, hogy azt olvastam, méghozzá itt, hogy valaki azt válaszolta, hogy a hajhagymának nem tesz jót, de lehet akkor hülyeséget írt.. Köszönöm a válaszod nekem is, már vettem ricinusolajat, majd valamelyik nap jön a kipróbálása:D
2010. aug. 5. 15:26
 12/14 anonim ***** válasza:

Én csak ajánlani tudom,nem rég kezdtem el használni,és a sok strapálástól tönkrement hajam(ami ráadásul a legrosszabb fajta- felül zsíros alul száraz) teljesen egészségesé vált.Mióta használom nem szalma hatású a hajam alsó része,gyönyörűen fénylik,és van tartása,mióta használom max 3 töredezett hajszálat véltem felfedezni.

Nagyon nagyon jót tett a hajamnak,egészséges,és egy csomót sűrűsödött,ez a babahajaimnál látszik a legjobban,ráadásul a fejem tetején(és biztos nem csak ott:P) egy csomó új hajszál nőtt ki. :D Szabad szemmel úgy látom ez alatt a 3 hét alatt legalább 2 centit nőtt a hajam.Ennyit nekem átlagosan 2-3 hónap alatt nő meg...A gének. :S

Én így használom:

kb 25-30 ml rici,1 ek étolaj,ezt gőz alatt felmelegítem.

Felkenem a hajamra,és stilfésű segítségével eloszlatom a hajamon,mert fontos hogy egyenletesen kerüljön a hajszálakra.Közben jól belemasszírozom a fejbőrömbe.

Utána rá zuhanysapi vagy ha nincs nejlon zacsi,miután bedunsztoltam a hajam jól felmelegítem hajszárítóval,aztán felhúzok rá egy jó meleg sapkát,hogy alapos legyek még kapucnit is ráhúzok.5-12 órát hagyom rajta állni,attól függ este vagy nappal teszem fel.


Persze emellett még számos dologra oda kell figyelnem hogy ne károsítsam a hajam.Nagy stilfésűt használok,a hajszárítót a leghidegebb fokozatra állítom,nem teszem bele a fejem forró kádba,a vizes hajam nem dörzsölgetem törülközővel,nagyon óvatosan fésülöm a hajam,heti min. 2 edzés,egészséges táplálkozás,stresszmentes életmód,és a többi... :'D

13/L

2010. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
miért tömítené el a bőr pólusait, mikor szemöldökre is használják, meg a hajnál is ugyanúgy a hajhagymák "pólusokban ülnek" és ott sem tömít el semmit sem
2011. aug. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
arc, testbor porusarol beszeltem, nem polusrol.
2011. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!