Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés, de hogyan?

Hajfestés, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, de szeretek Barbiekan hajakat csinálni.

Arra gondoltam milyen lenne ha befesteném. Volt itthon egy tubus L'Oreal Colorista Washout hajszínező, pink. Kiválasztottam egy szőke hajú Barbiet és neki láttam. Húsz percig hagytam a haján, de ahogy lemostam, semmi nem látszott belőle. A saját szőke hajamon látszik.

Mivel fessem be? Étel festék van itthon, akvarell festék és tempera is. Pasztell kréta, zsírkréta és filctoll is van itthon.

Valamelyik ezek közül működhet?

És még egy olyan kérdésem lenne, hogy azt olvastam ha vizes Barbie hajat legalacsonyabb fokozaton hullámosítasz/egyenesítesz akkor nem lesz baja. Tényleg igaz ez? Nem ég meg a haja? (Persze csinálok előtte próbát, mert minden Barbie más minőségű, de érdekelnek tapasztalatok.)



2020. júl. 15. 10:19
 1/5 A kérdező kommentje:
*Barbieknak
2020. júl. 15. 10:20
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Az nem igazi haj. Csak műanyag. Ezért nem fogta be. A filc tuti befogja, csak nem hiszem, hogy kijön majd.

Szerintem el fog olvadni a hajvasalótól/hajsütővastól. És ha ráolvad, akkor még a vasalót/sütővasat is tönkre teszed.

2020. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"A filc tuti befogja"

Egyáltalán nem tuti: a műanyag felületekről simán letörölhető egy csomó fajta filc. Csak az alkoholos filc esélyes.

2020. júl. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És mit gondoltok arról, hogy:

1 dl vízbe, 4 csepp ételszínezék. Áztatom benne a Barbie haját (intenzívebb hatasért 1, pasztell hatasért fél percig). Ez teljesen jól működött. Meg kellett várni, hogy megszáradjon a haja. Utána véletlenül kiborítottam egy pohár vizet és ráfolyt a baba hajára. Kijött belőle a színezék.

Tudtok valamit javasolni amivel több ideig benne marad?

2020. júl. 16. 07:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat láttam hogy csak simán festékkel mint egy emberen ,de 5 minute crafton találsz ilyeneket de ugy keresd hogy "5 minute craft barbie" jó ötletek vannak :)


16/L

2020. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!