Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már nagyon régóta tervezem...

Már nagyon régóta tervezem befestetni a hajam szőkére, párszor már kértem is időpontot, de lemondtam mert félek nagyon eltörné a barna hajam. Aki már festette be szalonba, nem tört el nagyon? Lent van link képhez

Figyelt kérdés

[link] : ilyesmit szeretnék


nekem meg ilyesmi: [link]



2020. júl. 15. 08:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Ami még furcsa, hogy a fodrász egy alkalommal festené be, én úgy tudtam vagy 3-szor el kell menni, hogy szőke legyen
2020. júl. 15. 08:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha normális megbízható fodrászhoz mész nem fog eltörni. Szalonban festetem a hajam, egészséges, hosszú, nem töredezett az alja.
2020. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer lettem teljesen szőke, amikor le kellett szívatni a hajam. Egész jól ment, mert még a természetes színe volt, nem volt rajta semmi festék. Nem lett semmi baja. Nekem is sikerült egy alkalommal.

A tiéd sem túl sötét, és ha nem is festett még, akkor nem lesz olyan macerás. De normális fodrászt válassz.

Nekem egyébként erős hajam van, nagyon sok és vastag szálú, ezért nem szokott gond lenni festésnél sem.

2020. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!