Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudtok hajbeültetésről?

Mit tudtok hajbeültetésről?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, viszont nagyon gondolkodom hajbeültetésen, 2 dolog miatt is. Az egyik az, hogy nagyobb a homlokom az átlagnál, ami nem tetszik. A másik pedig az, hogy forgóm van a hajam(fejem?) hátulján, és zavar, hogy nincs ott elég haj, nem is tudok vele menni úgy sehova, hogy ne fordítanék rá extra figyelmet. Szóval, irtó zavaró! Mit gondoltok, megéri? Valamint nem vagyok ebben szakértő, hogyha beültetik, utánna örökké ott is/úgy is marad? Azt hallottam, hogy kopaszodást nem gátol meg - szerencsére nekem az viszont nincs. Valamint, mivel hosszú hajam van, le kéne-e vágni,stb. És olyan képeket is láttam, amin műhajat ültettek be, de máshol pedig azt olvastam, hogy a saját hajam műtik ki, majd ültetik be újra. Továbbá mennyire látszik majd, hogy be lett ültetve haj? Mindent amit tudtok, leírnátok? (Ha valaki azt írná, hogy inkább próbáljam elfogadni, már próbáltam, de sajnos egyre ‘nagyobb’ itt a forgóm, és örülnék ha nem kéne vele foglalkoznom.) És bocsi, ehhez hülye vagyok :D

2020. júl. 14. 23:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!