Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nőhetne meg a hajam...

Hogyan nőhetne meg a hajam gyorsan 2 hónap alatt ekkorára?

Figyelt kérdés

Először is. Kérlek titeket, aki szerint a hajnövesztés hülyeség, és genetika ne válaszoljon..


Az a problémám hogy hosszú, majdnem mell alá erő hajam volt, de Le kellett vágatni, mert töredezett, seprűs volt. Most a kulcscsontom alá ér picivel. Nagyon nagyon zavar, és még hülyén is áll.

Hallottam a ricinusolajról, de attól egyszer szépen összeragadt a hajam. Azóta nem kísérletezgetek vele. De biztos, hogy én csesztem el valamit. Aztán hallottam a rízsvízről is. Attól félek, hogy megint csúnya hajvégem lesz tőle, vagy hogy kihullik a hajam...

Szedek vitamint. Nem pont hajra. Supradyn vagy mi a neve. Iszok is eleget.. Balzsamot, pakolást is használok.


Hogyan nőhetne vissza a hajam szeptemberre?



16 l



2020. júl. 8. 23:59
 1/4 anonim válasza:
100%
Vannak különféle masszázstechnikák, amikkel serkented a vérkeringést a fejbőrben. Én ezt tudnám ajánlani, nagyon sok YouTube videó van róla, érdemes utánanézni
2020. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tabbouleh válasza:
100%
E vitamin, kollagén, cink
2020. júl. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alpecin c1 koffeines sampont hajd rajta 5 percig jol masszirozd bele
2020. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Olíva olajjal vagy argán olajjal érdemes kenegetni heti 1 x felkened a hajadra, legalább 2 vagy 3 órára.

Az olajok valóban macerásak de megéri hosszabbtávon. Alaposan hajat kell utána mosni. Én már évek óta csak olíva olajat használok azon belül is a Rapunzel spanyol oliva olaját.

Nekem bejött.

Használj valamit belsőleg is. A kovaföldes kapszula jó lehet.

2020. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!