Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napi 10mg Inerta nevű gyógysze...

Napi 10mg Inerta nevű gyógyszert szedek, nem látom a hatását 2 hónap alatt se, többet kéne szednem?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedem az inerta nevezetű a vitaminos gyógyszert. Napi 1 szemet. Előtte is voltak gennyes, kinyomhatatlan pattanásaim, és amiót szedem azóta is. Össze vissza. Nagyon lassan gyógyul a bőröm. Bőrgyógyász felírt még dalacin-t + éjszaka differin-t. Újra el kéne mennem hozzá, hogy növeljem az adagot ?

2016. ápr. 9. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem! Ezek nagyon durva szerek. Először menj el egy hozzáértő kozmetikushoz, ő majd tovább irányít, ha szükséges. Keresd mesterkozmetikus Kozányi Katát.
2016. ápr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, kevés az adag! én is nemrég kezdtem el 3 hete, de 20 mg-ot naponta. Ez is kevés a testsúlyomhoz, mert nekem is 40 mg kellene, de az első hónapban még jobb volt szokatni a szervezetemet. még én sem látok javulást, remélem a 2.hónap végére teljesen kitisztulok.

Napvédő krémet használj mindenképp, 50 faktorosat

2016. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kevés az adag.

20-al kezdtem, 30-nál járok.

2016. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!