Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Totál kezelhetetlen babahajak ?

Totál kezelhetetlen babahajak ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos örökletesen nagyon nagyon sok babahajam van, főként a tarkómnál, és a homlokomnál két oldalt. A tarkómnál lévővel elvagyok, ha felcopfolom a hajam, maximum hullámcsattal odafogatom. A probléma az elől lévő kétoldali babahajakkal van. Egyrészt olyan göndörek, hogy az nem igaz (pedig alapvetően egyenes a hajam) , különálló életet élnek, ha kivasalom is, picit megizzadok és annyi is neki, újra kigöndörödnek. Nem tudok esztétikus copfot sem készíteni, mert két oldalt olyan, mintha kopaszodnék, pedig nem, csak nem rendes hajam van ott, hanem a fránya babahajak. Amik nem mellesleg, nem nőttek életem során semmit. Ti mit tennétek vele? Előre is köszönöm a segítséget! :(



2020. júl. 7. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is ez a problémám, egy kevés hajspray vagy hajzselé megoldja. jó az is, ha kézzel lesimítod őket, miutád befújtad, de ha tényleg ilyen tökéletesen lenyalt bocisra akarod, egy fogkefére is fújhatod a hajsprayt/zselét és azzal simítsd le őket.

ha kibontva akarod még hordani összekötés után így a hajad, akkor jobb a sprsy, azt könnyebb kifésülni belőle

2020. júl. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kicsit levágnám a végüket, hátha hajlandóak nőni.

A coffnál meg én egy kis hajzselét (mattra száradós) dörzsölnék a babahajakra, meg a közvetlen mellette lévő hosszú hajra, aztán sűrű fésűvel hátra fésülném egybe, és jöhet a coff. Az fixen (egyenesen és a helyén) tartja.

2020. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!