Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor elkophat 2 év után,...

Epilátor elkophat 2 év után, hogy már nem visz el szinte semmit szőrt?

Figyelt kérdés

Hiába tisztítottam és sajnos pont pár hete lejárt a garancia! Pedig alig használtam, Braun Silk Epil 9.


De előtte a régi legolcsóbb Philipsem is pont így járt 2 év után. Vissza sem mertem vinni, hogy nem viszi ki a szőrt, meg már raddigra kinéztem ezt!


Ha így vesszük, nem éri megvenni a drágábbat...


2020. jún. 26. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy idő után minden elektronikai eszközt cserélni kell :/ Én is mindig Braunt vettem és szerintem azok bírják a legjobban az összes közül.

Sokan gondolják úgy, hogy igazából a cégek direkt így csinálják hogy pár év után tönkre menjenek a termékeik mert így muszáj lesz megvenned az újat ami úgy nekik plusz bevétel.

Szóval szerintem középkategóriás Braun epillátorra most megint be kell ruháznod :/

2020. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy krémmel eltömődött? Nekem a hugom használta mindig testápolózás után, folyton tisztítani kellett de végül tönkre is ment.

Nekem 10 éves Philips van, olyan mintha új lenne.

2020. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Philipsem van. Olyan szempontból nem a legjobb, hogy a kisebb szőrszálakat nem szedi ki, de szerintem már alapból ilyen volt amikor megvettem, szóval nem az idők folyamán vált ilyenné. 8 ezres Philips epilátorról van szó. Viszont ezenkívül okés epilátor, szóval nem vált az évek során teljesen vacakká. De egyébként szerintem ez egyrészt szerencsétől is függ. Mármint, nekem is, ez a Philips talán... nem tudom, talán ilyen 5-6 éves lehet, és még viszonylag jól működik. De van, akinek meg tönkremegy 1-2 év után. Szóval na. Szerintem egyrészt szerencse is.
2020. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyém gyengült vagy nem tudom, de többször kell átmennem ugyanazon a területen.
2020. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!