Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megnyúlt és striás bőrre...

Megnyúlt és striás bőrre milyen kezelés vagy szérum vált be nektek?

Figyelt kérdés

Terhesség után gyakorlatilag lóg a hasam, köldök felett is szétszakadozott a bőr és most vissza se húzódik, egy elnyult gumiszalagra hasonlít

Reklámok sokat ígérnek, ezért személyes tapasztalatotokat kérdem, nektek milyen kezelés vagy krém vált be?

Műteni még nem akarom mert még akarunk gyereket idővel.



2020. jún. 23. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Semmiféle krém nem létezik rá, az összes ilyen termék pénz lehúzás. A vásárlók csodavárására és jóhiszeműségére építenek.

Nincs az a kence, ami a kollagén rostokat helyreállítja, mivel hogy azok nem képesek a növekedésre. Pontosan úgy, ahogy az ember végtagjai sem lesznek egyre hosszabbak.


Csak sebész tud segíteni. Sajnálom.

2020. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remek csíkos kötényhasam lett, csak a sebész segít!
2020. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Teljes megoldásra nem számítottam, csak valami feszesítő krém ami valamennyit legalább változtat rajta..

És a műtét milyen eredményt hozott, megközelíti a terhesség előtti állapotot, feszes a bőr, látszik a műtéti heg?

2020. jún. 24. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Ez nem igaz!


Bár kétségkivül a megelőzésre kell menni, nem szabad, hogy kiszárasjon a bőr és olajokkal kell kenni. Illetve a Palmersnek vannak kollagént tartalmazó kakaóvajas testápolói, amik állítólag sokat segítenek, nekem csak hízás miatt lettba köldökem alatt egy, de azt is halványította! De mindenféle olajat ajánlanak, ami használ, kókuszolaj stb! Illetve kollagént belsőleg bevinni. Szóval lehet külsőleg krémekkel, olajokkal bevinni, illetve tabletta, por formájában is. Bár kétségkivül könnyebb megelőzni, mint kezelni... Meg van, aki sajnos hajlamosabb is rá.


Ez a stria része. Hát a tiéd elég súlyos eset és a megnyúlt bőrt sem hozza helyre már semmilyen krém. Krémezni, kollagént szedni most is lehet. Meg nem tudom, a hasizmod is szétnyílt-e, akkor vigyázzni kell, de különböző gyakorlatok vannak neten is találsz, amivel edzhetsz hasra, ha van túlsúlyod. Tenni is kell érte. Meg szerintem krémezni, kollagént szedni megéri most is. Sokan a fűzőre is esküsznek!


Általában idővel a has visszahúzódik, a striák halványodnak! De soha nem lesz már ugyanolyan! Kötényhassal meg nem sok mindent tudsz otthon.


Ha még mimdig zavar, ott a sebész és a lézeres kezelés striák ellen.


Sajnos ezen sok kismama átmegy, terhesség előtt is lehet számítani rá, ép ezért megelőzni is könnyebb! Sporttal, krémekkel. Ez baromság, hogy úgysem hasznlá semmi.


Nem tudom, mikor szültél, de nem régen lehetett, idővel jobb lesz!

2020. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Augusztusban szültem

Terhesség alatt is kenegettem

De 8 hónaposan megbetegedésre háziorvos felirt köptetőt

Mondanom se kell kiköhögtem a lelkemet is egyik reggel arra ébredtem a köldök felett is véres aláfutások

Durván szétnyílt a hasam amit keresre nőgyógyász nézett meg és nem vette észre az 5 ujjnyit...

Most spéci tornazok és kell is életem végéig hogy a hasizmok ott legyenek ahol kell nekik.


Lézeres kezelést hallottam

Milyen? Tényleg segít?


Még szoptatok és nem merek inni porokat tablettákat kollagént addig

Ráadásul a túlsúlyom se mozdul diéta tornával valszeg hormonok miatt


Kremezem minden nap de brutál lóg és vörös csíkos az egész köldök alatti terület és még a derekam is... A

2020. jún. 28. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!