Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalóból nektek volt,...

Hajvasalóból nektek volt, hogy a kerámialap kiugrott a helyéről?

Figyelt kérdés

Szerintem anyám tette tönkre, haragszik a hajvasalóre, 18 évesen vehettem saját pénzből először. Bele van zavarodva, hogy szétégetem a hajam, nem marad fele sem...

Reggel, mikor elmentem, semmi baja nem volt, estére ilyen volt. Szokott ilyet csinálni, hogy körömlakkot kidob, mert nem lehet azt sem, vagy tangabugyit, hogy ne használjam. Vagy tönkretesz, eldug előlem ruhát, amit nem akarja, hogy használjam. Ez mind előfordult!


Szóval az érdekelne-e, hogy ezt tönkretehette-e direkt vagy magától ment szét!


2020. jún. 21. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy magától kiugrott e helyéről. Nem azt mondom, hogy feltétlen direkt volt, viszont kicsit hihetetlennek tűnik, hogy minden birizgálás nélkül ez történik. Volt olyan hajvasalóm, amiből néha kiesett egy csavar stb. de az mindig használat közben.
2020. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem történt még ilyen és nekem elég hihetetlennek is hangzik, hogy csak úgy magától ilyen történne. Persze nem 100%, de nem kizárt, hogy ezt is anyukád tette tönkre. Elég gáz amúgy, hogy a te dolgaiddal ilyeneket csinál.
2020. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg nagyon nem akarta, hogy beadjam garanciába, meg úgy sem lehet megcsinálni... Főleg, hogy reggel semmi baja nem volt, nem mozgott... Körömlakkot is kidobta, kereshettem égen-földön, meg a bugyit is...
2020. jún. 21. 23:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát egyébként már biztos, hogy ő volt, meg volt zavarodva, hogy leégettem a hajam, azért vannak babahajaim.... Meg képes körömlakkot, bugyit kiszórni...
2020. jún. 24. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!