Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi hajszőkítés tippek?

Házi hajszőkítés tippek?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani olyan módszereket, hajpakolásokat amiktől világosabb vagy szőkébb lehet a haj? Világos barna hajam van🤗

2020. jún. 18. 12:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve nektek mi a tapasztalatotok ezekkel kapcsolatban? Nektek beváltak a házi praktikák? Legyen szó hajszőkítésről vagy haj sötétístől. Nektek a hajatokkal tesz valami "csodát"?:D Pl selymesebb, könnyebben kifésülhetőbb, dúsabb, kevésbé korpás és zsírosodó lesz? Mivel lehet megszüntetni a rendszeres erős fejbőr viszketést? Korpa vagy zsírosodás is okozhassa?
2020. jún. 18. 12:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen házi praktikát akarsz?

Hajat világosítani vagy szőkíteni leszívással lehet, aminek otthon soha nem állnék neki.

Egyedüli ház praktika ha kint vagy minden nap a napon és az elkezdi szívni de az se 2 nap után fog látszódni.

2020. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mézet összekevertem kis olívaolajjal és felöntöttem vízzel amíg krém állagú nem lett, rákentem a hajamra és 1 órát rajta hagytam. Utána napon hagytam megszáradni. Minimálisan látszott hogy világosabb a hajam, ott ahova kentem. Illetve mindenki azt mondja hogy összeragad a hajad a méztől stb. Nos, én kb 1 perc alatt tök könnyen kimostam belőle és utána puha, könnyen fésülhető lett.
2020. júl. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Később fahéj - citromlé-méz - olívaolaj keverékét kentem fel a hajamra szintén 1 /másfél órát hagytam rajta és kis változást ezután is tapasztaltam. Ja , és fontos hozzátenni hogy sötétbarna hajam van.Most vasárnapig mindennap végigcsinálom amit leirtam, plusz még kamillateába is áztatom az is elvileg szokito hatású ráadásul még jót is tesz a hajnak. :))) Remélem tudtam segíteni valamit, próbálkozz bátran szerintem! :3

2020. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!