Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van erre valami kenőcs? Be is...

Van erre valami kenőcs? Be is vállt valakinek?

Figyelt kérdés

Rossz szokásom, hogy az államon lévő pattanásokat úgy nyomtom ki, hogy kisebesedik, és mikor eltűnnek a sebek, ilyen barna foltok maradtak az egész államon. Nagyon ronda így az arcom :(

Szóval valakinek bevált valami?

Láttam reklámban egy kenőcsöt ilyesmi sebesedés/heg foltokra, de nem tudom a nevét már.



2020. jún. 4. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg esetleg a Neogranormon kenőcsöt.
2020. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mit láttál, de neogranormon, sudocrem esetleg jó lehet. Az bőr regeneráló. A babák fenekét szokták bekenni ezekkel ha kipirosodik, hogy gyorsabban gyógyuljon.
2020. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok részletekbe bonyolódni, de egyszer egy pattanásnak tűvel estem neki, és az orromon lett egy durva, vérző seb. Miután már nem vérzett DM-es cold cream-mel kentem. A Bepanthen meg ilyesmi se rossz, de ez nekem nyom nélkül eltüntette a sebet, pedig ronda nagy piros folt volt.


[link]

2020. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2020. jún. 4. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az, hogy ne szárítsd a pattanást. Ahogy kinyomod, és kijön, aminek ki kell, folyamat legyen rajta krém. Akkor nagyon szépen, nyom nélkül gyógyul. Mindig tartsd krémesen.
2020. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bio oil
2020. jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!