Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy igazítsam meg magamnak a...

Hogy igazítsam meg magamnak a frufrumat? Valami tipp, hogy vágjam le?

Figyelt kérdés
Abszolút egyenletlenül és szarul vágta le a fodrász, momplett vékony tincsek lógnak ki (nem tépett, hanem szar munka :(((). És már nincs pénzem elmenni egy másik fodrászhoz.
2008. nov. 24. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem írtad, milyen frufrud van. Ha egyenes, akkor könnyű dolgod van, mert csak a kilógó szálakat kell a többihez igazítani, ebben nincs semmi bonyolult. Amikor nekem volt egyenes frufrum, akkor én nem mindig vizeztem be, ha csak igazítani kellett, mert én jobban láttam megszárítva, formára igazítva, ha száraz volt. Ja, és néha amikor már kész voltam, akkor kb. 1cm-re függőlegesen is "felnyisszantottam" egyet-egyet, csak azért, hogy ne legyen annyira nyílegyenes minden szál. Sztem jobban néz ki, amikor természetesnek hat. Biztos tudod, mire gondolok. :)

Ha oldalt-frufrud van, akkor szinte ugyanez, csak oldalt. Azért inkább vizezd be. Ez sem túl bonyolult, de itt már figyelj oda, nehogy túlságosan magasan vágd le azt a kilógó szálat, vagy tincset. Én úgy szoktam, hogy befogom a mutató, és a középső ujjam közé ott, ameddig érnie kell, és alatta vágom le. (Ha nem akarod elrontani, akkor egyszerre csak keveset vágj le belőle.)

Nem vagyok fodrász, de remélem nem mondok hülyeséget:D

Hajrá:)

2008. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
azt kihagytam, hogy az oldaltfrufrut természetesen ferdén fogd az ujjad közé! :D Bár gondolom erre magadtól is rájöttél:D
2008. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sikerült :)
2008. nov. 24. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. :)

Úgy féltem, hogy vmit rosszul írok, te pedig emiatt rontod el magadnak :D

2008. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!