Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmennél fordászmodellnek? Miért?

Elmennél fordászmodellnek? Miért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
igen mert szeretem a változatosságot :)
2010. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem,mert félnék hogy levágnák a hajam és befestenék ilyen "idióta" szinre
2010. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem, mert olyanra is vághatják a hajam ami nem áll jól és nem tetszik
2010. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen mert keresztanyummal egy suliba járok és ő fodrásznak tanul én meg szivesen megyek mert megbízok benne mivel már ismer és tudja hogy nekem a hajam egy kincs és ezért megbízok benne
2010. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem,mert az én hajam. és azt akarom hogy olyan legyen,mint amilyet én szeretnék :)
2010. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem szeretném,hogy rövid és idétlen hajat vágjon nekem,ami nem tetszik.
2010. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fodrász vizsgán csak az van kikötve(több frizura vizsga van,ez az 1ik) hogy női divat legyen,tehát olyan amilyenre te akarod!A lényeg hogy jól legyen levágva.Tehát ott nincs megadva hogy pl:gombafrizura legyen!
2010. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én lennék.Élvezném,hogy különleges frizuráim legyenek és ha nem is tetszene úgy is visszanőne.
2010. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem,mert olyan képtelen,hordhatattlan hajat tudnak kreállni amit utána te magad meg képtelen vagy kezelni!rendbe hozni meg már nem hoznak!monjuk modell és modell között is van külömbség,mert ha akkor végez és az évvégi záróvizsga van akkor talán mennék,de ilyen hajshow-s dologra már nem hiszem
2010. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én már voltam modellje egyik ismerősömnek szőkét kellett festenie, hát nem mondom h annyira rossz lett volna, de az biztos hogy többé nem megyek. Egy egész napot igénybe vett mire odaértem még vártam egy csomót aztán órákig egy helyben kellett ülni.
2010. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!