Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elmennél egy férfi műkörmöshöz?

Elmennél egy férfi műkörmöshöz?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok fontolóra vettem egy tanfolyam elvégzését:) a kérdésem elsősorban nőkhöz szól...:D szóval mi a véleményetek? esetleg van sok pasi ebben a szakmában? mik az előnyei/hátrányai?
2010. ápr. 21. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék, ha szépen dolgozik :)
2010. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez attól függ,hogy milyen "híred lesz".Tehát mondjuk azért ez más mint ha fodrász lennél,mert szerintem a férfiak ügyesebbek e téren..Hiába mondom el 20 nő fodrásznak,hogy ne vágjon a hosszából,-10cm lesz a vége:S Mióta pasi a fodrászom iylen probléma nincs:P Szóval szerintem nem lesz vele baj,sőt tök jó,mert olyan ritka:)Én azt mondom vágj bele,biztos nem véletlenül akarod csinálni,ügyi lehetsz:)
2010. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ismerek férfi műkörmöst. bár még nemvoltam nála, de azthallottam több a vendége mint a környékbeli nőknek, mivel férfi, és sokan kíváncsiságból mentek el hozzá, de mivel elégjól dolgozott ezért ottis maradtak
2010. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

naná:D ha jól dolgozik nála is maradnék:D mármint nem úúúúúgy...hanem hozzá járnék továbbra is:D

19/l

2010. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

persze én is elmennék. a lényeg hogy szépen,ügyesen dolgozzon :)

19/L*

2010. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ismerek férfi műkörmöst, nagyon sokan járnak, szabályosan műkörmös szalonja van. Szerintem érdemes megpróbálni.

Ha személyesen tőle akarsz kérdezni, nyugodtan írj neki iwiw-en, szerintem még örülne is, hogy ingyen reklámozom..

A száma is ki van írva, tehát ha neked úgy szimpatikusabb, felveheted vele a kapcsolatot telón is.

(Sebők Roland, Tököl)

2010. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen a szomszéd :D
2010. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!