Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mikor múlt el a 'pattan...

Nektek mikor múlt el a 'pattanásos' korszakotok?

Figyelt kérdés
Nekem 12évesen kezdett kipattogni az arcom, azóta nagyjából úgy nézek ki mint egy eper, plusz minden centin van egy pati. Jelenleg 20éves vagyok.. Még kb mennyi idő még elmúlik, és nem fogok úgy kinézni, mint egy most kamaszodó tini?
2020. máj. 9. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez huszonevesen már nem tinikori pattanás, hanem komoly szervi, hormonális betegségek jele is lehet. Ha huszonevesen is állandó probléma, akkor azzal orvoshoz kell menni.
2020. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Huszonévesen amikor rájöttem hogy mi az oka. Amint elköltöztem és nem vett körül az otthoni stressz, nagyban lecsökkent a számuk. Magamnak főztem, így észrevettem hogy milyen kaja után jön még ki, na azokat száműztem. Végezetül pedig kiderült hogy laktózérzékeny is vagyok, szóval mióta no stressz, no zsír, no burgonyachips és no tej, azóta olyan a fejem mintha ki lenne fotosoppolva.
2020. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

25 èvesen mèg mindig tart! Van akinek a kamaszkor utàn elmùlnak de nagyon sok ember kűzd vele a huszas èveiben is. Genetika,hormonproblèma, helytelen ètkezès all a hàttèrben àltalàban.

Tisztàn eszem ès jobb a helyzet de nem patyolat az arcom.sajnos :(

2020. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!