Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régen kiszedtem a szemöldököm,...

Régen kiszedtem a szemöldököm, ami eléggé rosszul sikerült és hiányos lett, azóta sajnos nem nőtt ki normálisan. Valaki tud erre valami módszert vagy ez már végleg így marad?

Figyelt kérdés

2020. máj. 8. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon modern akarok lenni, akkor szálas tetoválás, ha a színével nincs baj. :)

Nekem ricinus olajat ajánlottak ilyen problémára, de nem oldta meg és szintúgy túl lett szedve anno és hiányos volt, az elejéről nem is beszélve. Nekem végül a sminktetoválás oldotta meg, 2 éve van, de a szemöldököm viszont még mindig nem nőtt vissza oda, ahova kellene.

2020. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simnktetovállásra még egy szavazat. Több éve az van nekem is és imádom. :)
2020. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem már 2x tetoválták a szemöldököm és mind a kétszer rosszul sikerült és helyenként kidobta a festéket..nemtudom ez a bőröm hibàja vagy a kozmetikusé..(a 2. alkalommal más csinálta)
2020. máj. 8. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!