Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csokkenthetnem le a...

Hogyan csokkenthetnem le a hajmosasaim szamat (napi 1)?

Figyelt kérdés
Minden nap kimosom a hajam ami szerintem mar nem egeszseges. Neha mar erzem, hogy viszket a fejborom es ha 1 napig nem mosom ki a hajam akkor mar nagyon zsiros. Hogy lehetne lecsokkenteni ugy a hajmosasaim szamat, h csak ketnaponta kelljen 1x? Ugy, h ne is zsirosodjon gyorsan?
2020. máj. 7. 16:16
 1/2 anonim válasza:

Velem is ez volt, minden nap hajat kellett mosnom es nagyon csúnyán zsírosodott már. Rá kell szokatnod a hajad, hogy eleinte 2 naponta mosd majd 3 és 4. De csak fokozatosan, kb havonta valtogasd ne egyből 3 nap mert úgy nem használ, az elején még zsiros lesz de utána folyamatosan át áll a hajad rá, és kevésbé zsírosodik majd. A fejborod meg apold, semmikeppen ne vakard mert csak rosszabb lesz. Inkább használj nyugtató hajpakolást amit otthon fillérekből is ki tudsz hozni, az interneten rengeteg praktika van erre. Illetve igyál sok vizet és táplálkozz minél egészségesebben, amennyire megoldható. És hidd el, 1-3 hónap és olyan hajad lesz mint a samponreklámokban a lányoknak.

A fejbőr is bőr, ápolni kell néha mint az arcod vagy a kezed, akár csak egy kis ricinus olaj vagy akármi. Hidd el, a hajad meghálálja.

Tapasztalatból beszélek, mert nekem is ez volt.

Remélem tudtam segíteni, legyen csodás napod, puszi 😘.

2020. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen es koszi! Neked is:P a samponreklamos fiuk haja legyen inkabb az enyem, mivel srac vagyok. :D de nem lesz az elso par hetben csunya ha minden masodik nap zsiros a hajam?
2020. máj. 7. 16:48

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!